Niepubliczny Punkt Przedszkolny Zielony Niedzwiadek

Nasz Punkt Przedszkolny został otwarty we wrześniu 2013 roku.

Nowoczesny obiekt spełnia wszelkie normy i przepisy budowlano-sanitarne, dzięki czemu nasi wychowankowie są bezpieczni podczas pobytu w placówce.

Zatrudniamy kompetentny i wykwalifikowany personel o wykształceniu pedagogicznym.

Do potrzeb każdego malca podchodzimy indywidualnie i z serdecznością, dzięki czemu te czują się kochane, potrzebne i rozumiane.

Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe: rytmikę, język angielski, zajęcia teatralne, zajęcia z logopedą oraz gimnastykę korekcyjną.

Przedszkolaki często wychodzą na spacer oraz na plac zabaw przy pobliskiej szkole.

Najważniejsze są dla nas dobro i szczęście każdego dziecka.

Na razie do momentu zebrania pełnej grupy dzieci przynoszą własne śniadanie, potem Rodzice ustalą kwestie cateringu.

Jest możliwość dwóch dni adaptacyjnych z Rodzicami.

Przy drugim dziecku z tej samej rodziny rabat 10%

W naszym przedszkolu prowadzimy grupy dla dzieci w wieku od 2, 5 do 5 lat ( max 19 miejsc) w godzinach 8:00-13:00.

Maluchy w wieku od 1, 5 do 3 lat mogą brać udział w zajęciach ogólnorozwojowych w godzinach 13:15- 16:15.

Prowadzimy też świetlicę dla dzieci w wieku przedszkolnym od 16: 30 do 18:30.

Zapraszamy do zapisów.

8-13 z możliwością indywidualnego ustalenia wcześniejszych godzin pozostawienia dziecka.