Niepubliczny Żłobek Bajka

Nasz żłobek zapewnia kompleksową opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia.

Placówka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem oraz zaufaniem rodziców, którzy bez obaw powierzają nam opiekę nad swoimi pociechami.

Do dyspozycji dzieci oddajemy trzy przestronne sale, gdzie znajdują się kolorowe kąciki tematyczne, miejsc do odpoczynku i zabawy.

Zapewniamy wyżywienie składające się ze zdrowych i zbilansowanych posiłków.

Oferujemy ciekawy program dydaktyczny: zajęcia języka angielskiego, zajęcia z chustą Klanza, zajęcia muzyczno- ruchowe i z plastyki. Współpracujemy z logopedą.

Zajęcia są prowadzone w małych, kameralnych grupach, co sprzyja efektywnej nauce. Dbamy o wszechstronny rozwój maluchów pod względem psychicznym, fizycznym oraz intelektualno- społecznym.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni i wykwalifikowani pedagodzy.

Placówka jest czynna w godzinach 6:30- 18:30. Zapraszamy do współpracy.

04 Lutego, 2016

Ania

Z pełnym przekonaniem polecam Zlobek Bajka. Nasza córka z wielka radością czeka po weekendzie czy innej przerwie, by isc do żłobka! Zawsze odbieram corke zadbana! Rozwija sie w zadziwiajacym tempie! Panie dbają o rozwój dzieci, by znały zwierzątka, kolory , piosenki itp. Śpiewają, bawią sie, zawsze witają dziecko z radością! Dbają rownież o dobre maniery:). Do rodziców co dzien przekazywane sa istotne rzeczy z minionego dnia! W żłobku jest bardzo czysto! Jestem niezwykle spokojna gdy zostawiam corke w żłobku Bajka!

12 Stycznia, 2016

Kasia

Szczerze polecam żłobek Bajka! Nasza córka od początku uwielbia chodzić do żłobka i nie miała najmniejszych problemów z aklimatyzacją. Panie są niezwykle sympatyczne i widać, że bardo dbają o dzieci, zależy im na ich rozwoju i wkładają dużo serca w swoją pracę. Warunki lokalowe są bardzo dobre, sale jasne, fajnie umeblowane i dobrze wyposażone. Mały minus za brak własnego ogródka ale nie można mieć wszystkiego :) dzieci mogą jednak korzystać z pobliskich terenów zielonych więc nie jest to bardzo duże utrudnienie.
Nasza córka świetnie się rozwinęła w ciągu ostatniego roku, stała się bardzo samodzielna, z chęcią opowiada o tym, co robiła w ciągu dnia i wspaniale dogaduje się z innymi dziećmi.

12 Stycznia, 2016

Lodzia

Uczciwie polecamy ten żłobek. Ciocie są profesjonalne i opiekuńcze, zawsze ciekawie zajmują się dziećmi. Na koniec dnia przekazują Swoje spostrzeżenia dotyczące dziecka. Placówka ma wysokie standardy od początku - nasze pierwsze dziecko zapisaliśmy tu na początku jej działalności. Teraz posyłamy drugie i obaj maja z tym miejscem same miłe skojarzenia.

08 Stycznia, 2016

Inga

Bardzo polecam żłobek Bajka! Nasz synek poszedł do żłobka kiedy miał 11 m-cy i od początku było super! Panuje tutaj bardzo ciepła, rodzinna atmosfera, ciocie dbają o rozwój dzieci i o dobrą zabawę. Tymon wspaniale się dzięki nim rozwinął i uwielbia chodzić do żłobka. Rodzice dostają wyczerpujące informacje na temat przebiegu dnia dzieci, mogą liczyć na zrozumienie i respektowanie wszystkich potrzeb.

08 Stycznia, 2016

Kasia

Żłobek godny polecenia. Bardzo miłe, troskliwe i zawsze uśmiechnięte Panie (ciocie,) do których dzieci chętnie wyciągają rączki i z którymi czasem nie chcą się na koniec dnia pożegnać. Dzieci w żłobku są czyściutkie i zadbane i z pełnymi brzuszkami ;-). Sale czyste i ładnie urządzone. W salach znajduje się dużo zabawek i przedmiotów edukacyjnych. Organizowane są atrakcyjne zajęcia i zabawy dla dzieci. Moje dziecko uczęszcza do Bajki od ponad roku i bardzo cieszę się, że udało mi się Je do niego zapisać.

07 Stycznia, 2016

Gosia

Gorąco polecam Żłobek Bajka. Super organizacja, wykwalifikowany personel, który z wielkim sercem i oddaniem zajmuje się maluchami. Świetna atmosfera sprawia, że córka chętnie przychodzi do żłobka i niechętnie z niego wychodzi. Oddając dziecko do "bajki" wiem, że jest w dobrych rękach!!

07 Stycznia, 2016

Marcin

Panie opiekunki w żłobku Bajka są bardzo życzliwe, przyjazne dla rodziców, skore do rozmów. Fachowo i z pełnym oddaniem zajmują się dziećmi. Córka bardzo lubi swoje panie i to jest najważniejsze. Opiekunki organizują dzieciom czas, uczą nowych rzeczy. Życzliwość oddanie, przyjaźń i domowa atmosfera to żłobek Bajka. Baaaardzo polecam

13 Lipca, 2015

Kaśka

Polecam wszystkim ten żłobek. Takiej opieki moje dziecko nie ma i nie będzie miało nigdzie (a mam porównanie z innymi placówkami niepublicznymi i samorządowymi przy starszym synu). Troska o każdy szczegół, świetna organizacja, indywidualne podejście do każdego dziecka i każdego nawet najmniejszego problemu.

24 Listopada, 2014

Dorota

Szczerze polecam Żłobek Bajka. Nasza czternastomiesięczna córka polubiła to miejsce od samego początku, a my doceniliśmy fantastyczną organizację żłobka, jego przyjazną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, a przede wszystkim troskę o wszechstronny rozwój dzieci, ich dobre samopoczucie i uśmiech na codzień.

5.0 5.0 9 9 Z pełnym przekonaniem polecam Zlobek Bajka. Nasza córka z wielka radością czeka po weekendzie czy innej przerwie, by isc do żłobka! Zawsze odbieram corke zadbana! Rozwija sie