Niepubliczny Żłobek Krasnalki

Serdecznie zapraszamy rodziców do zapisów swoich pociech do naszego żłobka, które będzie otwarte już w sierpniu!

Przekładając ponad wszystko dobro dzieci zapewniamy im wszechstronny rozwój, poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia.

Zatrudniamy doświadczonych opiekunów z wykształceniem pedagogicznym, którzy do potrzeb swoich podopiecznych podchodzą indywidualnie i z troską.

Żłobek jest położony w spokojnej okolicy.

Placówka przygotowana została w oparciu o potrzeby rozwojowe maluchów, posiada niezbędne atesty i spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa.

Przewidujemy małe grupy, dzięki czemu maluchy będą się uczyły samodzielności i zasad współżycia społecznego.

Realizujemy program dydaktyczny zgodnie z założeniami MEN.

Zapewniamy wyżywienie w ramach sprawdzonego i zaufanego cateringu.

Dopasowujemy dietę do potrzeb żywnościowych dzieci.

Przyjmujemy dzieci od 5 miesiąca do 3 roku życia. żłobek jest czynny w godzinach 7:00-18:00.

Oferujemy okres adaptacyjny maluchów w żłobku.

Na hasło PRZEDSZKOLAIZLOBKI.PL 10% rabatu.

Mamy 4 miejsca wolne!

Czesne wynosi 750 zł miesięcznie.

Zapraszamy.

godziny otwarcia: 7:00-18:00