Niepubliczny Żłobek Maja I Gucio Dominika Franczuk

Nasz Żłobek przyjmuje dzieci w wieku od 1 do 3 lat. W ośrodku panuje miła i rodzinna atmosfera, a dobro maluchów stawiamy na pierwszym miejscu. Zapewniamy całodzienną, profesjonalną opiekę oraz wsparcie rozwoju zainteresowań dzieci. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pedagogiczną, która do potrzeb wychowanków podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem. Placówka spełnia wszelkie normy budowlane oraz posiada atestowane wyposażenie. Państwa pociechy są u nas bezpieczne.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie z uwzględnieniem niektórych diet. Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe, uczymy poprzez zabawę. Zajęcia wspierają rozwój intelektualny, psychiczny, fizyczny i emocjonalny dziecka. Żłobek jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30- 17:00. Placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy 5% rabatu na pierwszy miesiąc opieki dla nowoprzyjętego dziecka! Zapraszamy.

Dzienne wyżywienie dziecka obejmuje: śniadanko, drugie śniadanko, obiadek i podwieczorek, obliczane według liczby dni pobytu dziecka w żłobku.

W naszej placówce istnieje możliwość podanie dziecku posiłku przygotowanego przez rodzica.