Niepubliczny Żłobek Tygryskowo Agnieszka Greniuk

Nasz Żłobek przyjmuje maluchy w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat. W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a dobro dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i posiada atestowane wyposażenie. Do dyspozycji maluchów oddajemy kolorowe sale, taras i malowniczy ogród. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa doświadczona kadra pedagogiczna. Wspieramy indywidualny rozwój fizyczny, psychiczny, intelektualny i emocjonalny dziecka poprzez ciekawe zajęcia, gry i zabawy.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie, także dla dzieci z alergiami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, przygotowaliśmy opcję abonamentową bądź opiekę godzinową nad maluchami. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku. Istnieje możliwość opieki także w soboty. Zapewniamy okres adaptacyjny. Zapraszamy do współpracy.

• Godziny otwarcia Żłobka TYGRYSKOWO dostosowane są do potrzeb rodziców.
• Żłobek TYGRYSKOWO w miesiącu sierpniu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 16.00, (w przypadku potrzeby złożenia protokołu w innych godzinach proszę o informację pod nr tel. 533-650-063).
• Istnieje możliwość przedłużenia pobytu Dziecka (za dodatkową opłatą - szczegóły w cenniku)
• Jeśli będzie taka potrzeba, na wniosek Rodziców możemy otworzyć żłobek także w sobotę, bądź zmienić godziny jego otwarcia.
• Dzięki systemowi abonamentów można dopasować pobyt Dziecka w naszej placówce do Państwa potrzeb.
• Jeśli chcą Państwo pozostawiać Dziecko tylko na wybrane godziny w ciągu dnia, u nas jest taka możliwość.
• UWAGA! Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok kalendarzowy.
• Pierwsza (adaptacyjna) godzina pobytu dziecka w żłobku GRATIS.
• Szczegółowe informacje dotyczące opłat za korzystanie ze żłobka zawiera nasz CENNIK