Nowoczesna Edukacja Sulejówek S.C.

Our Preschool jest prywatnym przedszkolem, które jest nastawione na wielokulturowy i wszechstronny rozwój dziecka na wszystkich płaszczyznach. Powierzając nam swoją pociechę możesz być pewny tego, że pozna ona świat, nauczy się języka obcego, rozwinie swoje pasje i zainteresowania oraz nauczy się odpowiedzialności, tolerancji i szacunku. Nasze placówki są pozbawione barier architektonicznych, a kolorowe wyposażenie i atestowane pomoce dydaktyczne rozwijają kreatywność, pasje i wyobraźnię naszych podopiecznych.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne takie jak: taniec, joga, nauka pływania, tenis, lepienie w glinie, balet, szachy i zajęcia z logopedą. Przywiązujemy uwagę do nauki języka angielskiego i francuskiego z native speakerem. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach współpracy z zaufanym cateringiem. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście każdego z dzieci. Zapraszamy.