Opieka nad dziećmi ZAUŁEK S(Ł)ÓWEK

Zaułek S(ł)ówek pełni profesjonalną i troskliwą opiekę nad dziećmi w wieku od 3 do 5 lat. W placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się tu kochane, rozumiane i bezpieczne. Oferujemy opiekę dzienną, godzinową, weekendową i nocną- także nad dziećmi niepełnosprawnymi. Obiekt spełnia normy budowlano- sanitarne. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Prowadzimy ciekawe zajęcia wspierające rozwój twórczego myślenia, kreatywności i wyobraźni. Wspieramy rozwój intelektualny, fizyczny, psychiczny i emocjonalny maluchów. Prowadzimy zajęcia muzyczne, języka obcego, w zakresie bajkoterapii oraz terapii pedagogicznej. W razie potrzeby zapewniamy także zajęcia logopedyczne i psychologiczne. Posiadamy wiele pozytywnych rekomendacji.

Prowadzimy również Specjalistyczny Gabinet Pedagogiczny CYNKA. Prowadzimy zajęcia korekcyjno- kompensacyjne i rewalidacyjne. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć wpływających na rozwój dzieci- bajkotereapię, muzykoterapię i arteterapię. Prowadzimy zajęcia wyrównawcze i korepetycje. Zajęcia są przeznaczone także dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli i pedagogów. Zaufało nam już wielu rodziców i opiekunów. Zapraszamy.

Oprócz klasycznej opieki oferujemy zajęcia:
- rozwijające wyobraźnię i logiczne myślenie,
- rozwijające zainteresowania (plastyczne, muzyczne, sportowe itp.)
- rozwijające umiejętności funkcjonowania w grupie,
- z zakresu terapii pedagogicznej,
- z zakresu arteterapii (bajkoterapii, muzykoterapii, pedagogiki zabawy),
- języka angielskiego (w razie zainteresowania do wyboru również jęz. niemiecki, rosyjski, włoski lub rumuński),

W razie potrzeby zapewniamy również zajęcia z logopedą i psychologiem.