ORIGO – Agnieszka Kornet

Nasze przedszkole pełni profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku do 5 lat. W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane i bezpieczne. Obiekt spełnia normy budowlane i sanitarne, a maluchy mają do dyspozycji atestowane pomoce dydaktyczne i zabawki. Zatrudniamy doświadczone opiekunki, które do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Uczymy maluchy samodzielności i odpowiedzialności, wspierając jednocześnie rozwój emocjonalny, intelektualny i fizyczny dziecka. Oferujemy zajęcia języka angielskiego, logopedyczne oraz w zakresie gimnastyki korekcyjnej. Raz w miesiącu prowadzimy dogoterapię. Placówka cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro każdego z wychowanków. Zapraszamy Państwa do współpracy.