Parkowe Przedszkole

Prywatne Przedszkole Parkowe jest miejscem wyjątkowym i specyficznym. Zaufały nam już setki rodziców posyłając do nas swoje pociechy. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci czuły się u nas kochane i bezpieczne, a miła atmosfera przypominała tę z domu rodzinnego.

W naszej placówce pracują jedynie doświadczeni pedagodzy, którzy podchodzą do potrzeb maluchów w sposób serdeczny i z zaangażowaniem. Przyjmujemy dzieci od 2, 5 lat. Dzieci uczestniczą w zajęciach intelektualnych, społecznych i fizycznych, takich jak język angielski, plastyka, muzyka i taniec. Zapewniamy wyżywienie pochodzące od najlepszej firmy cateringowej w mieście. Placówka jest dopasowana do potrzeb dzieci.

Wierzymy, że każdy maluch opuszcza nasze przedszkole z uśmiechem na twarzy i nie może się doczekać powrotu. Zapraszamy.

ul. Krzewowa 10
łódzkie