Pierwsze Kroczki

Nasza placówka mieści się w dużym domu z ogrodem na Ochocie. Jest to miejsce bezpieczne i wyjątkowe, gdzie panuje radosna atmosfera, a dzieci czują się kochane i rozumiane. Wspieramy indywidualny rozwój najmłodszych, przygotowujemy dzieci do dalszej edukacji przedszkolnej oraz gwarantujemy profesjonalną opiekę Opiekunów Dziennych wpisanych do rejestru m.st. Warszawy. Zatrudniamy odpowiedzialnych i doświadczonych opiekunów. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb najmłodszych.

Prowadzimy zajęcia oparte na zabawie z językiem angielskim, warsztaty muzyczne, zajęcia plastyczne, geograficzne, sensoryczne i rytmiczne. Codziennie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu, bawią się i poznają świat w naszym ogrodzie.

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00, posiadamy pakiety całodniowe, południowe oraz pakiety godzinowe. Zapisy na styczeń 2016 trwają!

Przy zapisie dziecka w styczniu 2016 obowiązuje promocja -20% czesnego przez pierwsze dwa miesiące. Kontakt pod numerem 534850146. Mamy OSTATNIE WOLNE MIEJSCA.

Zapraszamy

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00. Pracujemy również w wakacje. W weekendy organizujemy urodziny i imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do kontaktu!

18 Sierpnia, 2016

Magdalena

Miejsce bezpieczne, przyjazne, wspaniałe ciocie kochające dzieci. Dużo zajęć dodatkowych i uśmiech na twarzy, Pierwsze Kroczki spełniają oczekiwania moje i mojej córeczki. Polecam!

5.0 5.0 1 1 Miejsce bezpieczne, przyjazne, wspaniałe ciocie kochające dzieci. Dużo zajęć dodatkowych i uśmiech na twarzy, Pierwsze Kroczki spełniają oczekiwania moje i mojej córeczki.