Play and Tell Marzena Jastrzębska

Nasza Szkoła oferuje profesjonalne kursy językowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Jesteśmy kameralną placówką z bogatym doświadczeniem, której usługi cieszą się zadowoleniem i satysfakcją Klientów. To Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe. Zatrudniamy doświadczonych lektorów. Dostosowujemy poziom kursu w sposób indywidualny do umiejętności kursanta. Zajęcia są prowadzone w małych grupach z wykorzystaniem efektywnej metody immersji językowej.

Nasze kursy gruntownie przygotują do egzaminów, sprawdzianów i matury. Prowadzimy klub dyskusyjny, kursy konwersacji oraz negocjacji. Oferujemy także usługi w zakresie tłumaczenia. Zajęcia prowadzimy w języku angielskim, chińskim i hiszpańskim. Nasze usługi cieszą się zaufaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.