Pokój Opieki Skarb Mamy

Nasz żłobek jest miejscem wyjątkowym, gdzie każde dziecko czuje się kochane, potrzebne i bezpieczne.

Maluchami opiekują się doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie, którzy do potrzeb wychowanków podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Dbamy o rozwój fizyczny, intelektualny i społeczny dzieci.

Zapewniamy wyżywienie z możliwością dopasowania diety do indywidualnych potrzeb dietetycznych malców.

Oferujemy zajęcia ogólnorozwojowe, bajkoterapię, muzykoterapię i zajęcia ruchowe.

Gdy jest ciepło wychodzimy z dziećmi na nasze duże patio, gdzie korzystają ze świeżego powietrza.

Każdy rodzic ma do wyrobu cztery abonamenty dziennej opieki.

Zapewniamy opiekę dzieciom w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia.

Zapraszamy.

23 Kwietnia, 2013

Ania

5.0 5.0 1 1 Polecam. Miejsce wyjątkowo rodzinne i przytulne. Miła p. Kasia, uśmiechem pozytywnie nastraja każdego ranka.