Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne Mały Kopernik

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane i rozumiane. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Dobro naszych podopiecznych stawiamy na pierwszym miejscu. Wspieramy rozwój intelektualny, psychiczny, fizyczny i emocjonalny dzieci. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Kładziemy nacisk na teoretyczną i praktyczną naukę języka angielskiego. Bierzemy udział w autorskim programie naukowym stworzonym dla dzieci na bazie wystaw edukacyjnych Centrum Nauki Kopernik.

Prowadzimy warsztaty artystyczne, zajęcia ruchowe, rytmiczne, taneczne i muzyczne. Organizujemy ciekawe imprezy okolicznościowe dla przedszkolaków. Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Nasze usługi cieszą się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00- 18:00. Zapraszamy Państwa do zapisów.