Pracownia Sztuk Plastycznych Dorota Reterska

Nasza Pracownia powstała z myślą zarówno o dzieciach i młodzieży, jak i osobach dorosłych, studentach i artystach zainteresowanych twórczością plastyczną. Posiadamy bogatą praktykę zawodową oraz pasję, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Prowadzimy interesujące warsztaty z grafiki, malarstwa i rysunku. W trakcie warsztatów uczestnicy poznają historię danej techniki druku artystycznego oraz mogą liczyć na fachową opiekę i wsparcie merytoryczne doświadczonych fachowców.

Organizujemy liczne pokazy na temat „Jak powstaje grafika” na potrzeby osób indywidualnych, grup szkolnych i innych zainteresowanych. Istnieje możliwość wynajęcia obiektu. Pracownia jest wyposażona w prasy litograficzne i walcowe, wałki graficzne, piecyk do blachy. Kamienie litograficzne, suszarkę do papieru, rzutnik, kuwety oraz powiększalnik. Nasze usługi cieszą się zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.

09 Kwietnia, 2016

SUPER PRACOWNIA.POLECAM WSZYSTKIM