Promyczek Przedszkole Niepubliczne

Przedszkole PROMYCZEK jest miejscem wyjątkowym, gdzie każde dziecko czuje się bezpieczne i szczęśliwe.

Najważniejsze jest dla nas dobro maluchów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w placówce panowała miła, rodzinna atmosfera.

Zatrudniamy jedynie doświadczonych pedagogów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie.

Stawiamy na wszechstronny rozwój psychospołeczny i fizyczny maluchów poprzez ciekawy program dydaktyczny.

Dzieci uczestniczą w zajęciach rytmiki, języka angielskiego, tańca towarzyskiego, w warsztatach teatralnych, religii oraz w zajęciach z gliną.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie dopasowane do potrzeb dzieci z alergią.

Dzieci w naszym przedszkolu są szczęśliwe i rozumiane.

Mali absolwenci placówki są zaradni, kreatywni i twórczy, posiadają wiedzę na temat ekologii i zdrowia oraz są dobrze przygotowane do dalszej edukacji w szkole podstawowej.

Przedszkole jest czynne w godzinach 6:00-16:30. Zapraszamy.

Placówka czynna od 6:00 do 16:30