Prywatna Świetlica OK

Świetlica ok jest miejscem do którego zapraszamy dzieci w wieku5-10 lat, zapracowanych rodziców. Jest miejscem gdzie rodzic może zostawić swoją pociechę i spokojnie zająć się swoją pracą, ponieważ świetlica ok jest czynna w godz. 17.00-21.00. W naszej świetlicy dużo się dzieje, gdyż oprócz zwykłych zajęć typu:
odrabianie lekcji czy przygotowanie do sprawdzianów, oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych np. zaj. sportowe – ping-pong, xBox, piłkarzyki oraz w niedalekiej przyszłości korzystanie z sali gimnastycznej czy basenu.

Zajęcia plastyczne, muzyczne, techniczne, czytelnicze, seanse filmowe.
Świetlica czynna jest również w soboty i niedziele po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.
Nad nauką i opieką czuwają doświadczone nauczycielki z długoletnim stażem pedagogicznym.
W każdą sobotę bezpłatnie organizujemy zajęcia dla dorosłych (dzieci w tym czasie mogą się bawić)
- wymiana zabawek, gier, ubrań (przedział wiekowy 5-10 lat)
- spotkania z ciekawymi ludźmi (logopeda,pedagog szkolny, psycholog, dietetyk)itp.
- spotkania przy kawie z wymianą doświadczeń na temat dzieci
- zapoznanie z ofertą świetlicy OK

Chcesz aby Twoje Dziecko przeżyło niezapomniane chwile w dniu swoich urodzin. Przyjdź do Świetlicy Ok, wybierz temat wymarzonych urodzin Dziecka.

Do wyboru:

• - Dzika Afryka
  • - W krainie baśni
  • - Świat księżniczek
  • - Papierowe fantazje
  • - Wyspa piratów
  • - W morskiej głębinie
  • - Sport na wesoło
  • - Pacynkowa zabawa
  • - W krainie klocków lego
  • - w krainie lodu
  • - Dinozaury są na świecie

Każde urodziny trwają 2 godz. i przeznaczone są dla dziecido 8 lat.
Cena bez tortu dla 1 dziecka – 30 zł.
dla rodzeństwa specjalne promocje.
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.
Tel 789 205 069, 608 052 383
Pozdrawiam D. Brzozowska