Prywatna Świetlica Szkolniaki

Nasza świetlica pełni kompleksową i profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 4 do 10 lat. Cieszymy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera. Obiekt spełnia wszelkie normy budowlano- sanitarne oraz wyposażony został w atestowany sprzęt, zabawki i pomoce dydaktyczne. Nasza świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00- 20:00. W weekendy organizujemy imprezy okolicznościowe dla dzieci: urodziny lub imieniny. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Wspieramy rozwój pasji i zainteresowań dzieci. Zapewniamy wyżywienie w ramach współpracy z doświadczonym cateringiem. Oferujemy prowadzenie i odbieranie ze szkoły maluchów oraz pomoc w odrabianiu lekcji. Do dyspozycji naszych wychowanków oddajemy dużą salę zabaw, kącik relaksacyjny i edukacyjny. Prowadzimy zajęcia dodatkowe, koła zainteresowań oraz warsztaty rozwijające twórczość maluchów. Świetlica wyposażona jest w gry, zabawki, trampolinę, cymbergaja, książki, telewizor, siedziska dla dzieci oraz w komputer. Zapraszamy do współpracy.

02 Kwietnia, 2015

Edyta

Ta świetlica zaskakuje mnie ciekawymi sposobami organizacji czasu dzieciom. Zajęcia są naprawdę wyjątkowe i wspomagają rozwój mojej pociechy. Synek szczególnie rozwiązywać różnego rodzaju łamigłówki.

19 Lutego, 2015

Super miejsce, dzieci kochają tą świetlicę. Gorąco polecamy.

Kinga

Super miejsce, dzieci kochają tą świetlicę.

Gorąco polecamy.

19 Lutego, 2015

Jestem zadowolona, widząc moje dziecko uśmiechnięte. Mój syn chętnie przebywa w "Szkolniakach'i do nich wraca. Szczęśliwe dziecko, to szczę

Agnieszka

Jestem zadowolona, widząc moje dziecko uśmiechnięte. Mój syn chętnie przebywa
w "Szkolniakach'i do nich wraca. Szczęśliwe dziecko, to szczęśliwy rodzic.

Gorąco polecam
Mama

28 Stycznia, 2015

Gorąco polecam to miejsce, moje dziecko jest tam bardzo szczęsliwe !!!

Józefina

Gorąco polecam to miejsce, moje dziecko jest tam bardzo szczęsliwe !!!

4.8 5.0 4 4 Ta świetlica zaskakuje mnie ciekawymi sposobami organizacji czasu dzieciom. Zajęcia są naprawdę wyjątkowe i wspomagają rozwój mojej pociechy. Synek szczególnie rozwiązywa