Prywatna Świetlica Urwisiaki

Nasza placówka jest miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a wszystkie dzieci czują się rozumiane i kochane. Maluchy uczą się tu samodzielności i odpowiedzialności, wspieramy indywidualny rozwój intelektualny i fizyczny dzieci oraz zapewniamy profesjonalną opiekę. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne takie jak lekcje plastyki, muzyki, gimnastyki, zajęcia taneczne, lekcje angielskiego i warsztaty „mały chemik”. Współpracujemy z logopedą. Organizujemy imprezy okolicznościowe dla dzieci. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia naszej świetlicy. Zapraszamy Państwa do współpracy.

14 Października, 2015

Paulina mama Jasia

Świetlica bardzo dobrze wyposażona, miłe panie, zawsze chętnie pomagają w lekcjach. O wiele luźniej niż w świetlicy szkolnej więc w spokoju moje dziecko może odrobić lekcje, a potem mają dodatkowe zajęcia lub wychodzą na dwór. Jasiek zawsze ze świetlicy wychodzi z uśmiechem na twarzy i chętnie wraca.

Wielkim plusem jest to, że Panie ze świetlicy odbierają dziecko ze szkoły po lekcjach, więc jestem pewna, że Jasio nigdzie się nie błąka (ma 9 lat i sam by chciał wszędzie chodzić)
Serdecznie polecam mama Jasia

5.0 5.0 1 1 Świetlica bardzo dobrze wyposażona, miłe panie, zawsze chętnie pomagają w lekcjach. O wiele luźniej niż w świetlicy szkolnej więc w spokoju moje dziecko może odrobić lek