Prywatne Przedszkole Akademia Jasia I Małgosi

MOTTO :

“DZIECKO jest wyjątkowym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym…”

Phil Bosmans

Kierując się tym motto, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce dla Państwa wyjątkowych dzieci, do którego serdecznie zapraszamy.

Trwają zapisy na 2015/2016

Klub Malucha proponuje rozpoczęcie kształcenia dzieci w wieku 1,5-3 lat i stopniowe rozwijanie zdobytych umiejętności.

Zajęcia dydaktyczne kształtować będą umysły małych odkrywców.

Zajęcia dodatkowe, rozwijają hobby, umiejętności i talenty małych uczestników.

Nasz klub malucha zapewnia wszechstronną oraz profesjonalną opiekę, jest miejscem które zapewni poczucie bezpieczeństwa nie tylko Twojemu dziecku, ale również Tobie w czasie gdy będziesz przebywać w pracy bądź załatwiać prywatne sprawy.

W klubie malucha opiekunowie są otwarci na pomysły rodziców, pomagają i radzą, sprawiają, że życie małego dziecka nabiera barw.

Nasz plan dnia tworzymy wspólnie z rodzicami, dostosowując go do indywidualnych potrzeb dziecka, nie zaburzając jego rytmu, tak aby czuło się u nas jak w domu.

Klub Malucha otwarty jest w godzinach od 7-17 od poniedziałku do piątku.

Cena abonamentu miesięcznego wynosi 700 zł ( 20 dni roboczych )
( w cenę abonamentu wchodzą zajęcia plastyczne, rytmiczne, gimnastyka ,dogoterapia, a także nauka języka angielskiego )

W zależności od potrzeb rodziców wprowadzamy dwa systemy rozliczenia godzin pobytu dziecka w Klubie – Abonament miesięczny lub Karnet o ważności 1 miesiąca.

Abonamenty są dla tych rodziców, którzy potrzebują zostawić dziecko codziennie na stałą liczbę godzin, natomiast Karnety można wykorzystać dowolnie w ramach 1 miesiąca-w różnych dniach zostawiać dziecko w różnych godzinach. Abonamenty i Karnety obowiązują tylko w godzinach otwarcia Klubu. Pozostałe godziny z Karnetu nie przechodzą na następny miesiąc.

Pakiety Godzinowe Koszt Pobytu Cena jednej godziny W cenę wliczono

8,5 zł

OPIEKĘ NAD DZIECKIEM, MATERIAŁY PLASTYCZNE, MATERIAŁY POMOCNICZE DO PROWADZENIA ZAJĘĆ, ZAJĘCIA DODATKOWE

5,5 zł

1 godzina

Wyżywienie catering

11 zł /dzień

4 posiłki

Wpisowe ( dotyczy umowy abonamentowej)

opłata jednorazowa

Wyprawka Malucha, czyli co przygotować dla Dziecka do naszego Klubiku:

- Pieluchy (jeśli to ten etap), mokre chusteczki do mycia i krem, których używacie do pupy dziecka, chusteczki higieniczne.

- Poduszka i kocyk jeśli dziecko będzie sypiać

- Komplet ubranek na zmianę: spodnie lub rajstopy (albo jedno i drugie gdy jest zimno), skarpetki, majtki, body lub koszulka z długim rękawem

- Kapcie

- Ulubiona zabawka lub przytulanka