Prywatne Przedszkole Anglojęzyczne Kinder’ki

Przedszkole KINDERKI jest wyjątkowym miejscem, które stwarza idealne warunki rozwojowe, emocjonalne i fizyczne dla dzieci w każdym wieku.

W placówce panuje zawsze miła i rodzinna atmosfera, a nad bezpieczeństwem maluchów czuwają doświadczone opiekunki.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi wychowankowie czuli się u nas jak w domu.

Dzieci w przedszkolu zapoznają się z językiem angielskim, co w znacznym stopniu ułatwi im naukę w przyszłości.

Prowadzimy także żłobek, gdzie z troską zajmujemy się dziećmi w wieku od 2 do 3 lat.

Naszym podopiecznym zapewniamy także smaczne i zdrowe wyżywienie, które dostarcza nam zaufany catering.

Prowadzimy zapisy przez cały rok.

W trosce o najmłodszych umożliwiamy im adaptację w naszej placówce razem ze swoimi rodzicami.

Dzięki współpracy z Uniwersytetem Adama Mickiewicza możemy prowadzić z wychowankami naszego przedszkola ciekawe wizytacje zajęć i wdrażać innowacyjne metody pracy.

Rekomendacje potwierdzają, że nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Największą nagrodą jest dla nas uśmiech na twarzach dzieci. Zapraszamy.

ul. Przełęcz 60
wielkopolskie