Prywatne Przedszkole im. Papy Smerfa

Nasza placówka stawia to miejsce, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci są otoczone profesjonalną i fachową opieką. Zatrudniamy odpowiedzialnych i doświadczonych pedagogów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Do dyspozycji maluchów oddajemy bezpieczny 200- metrowy obiekt spełniający normy budowlane i sanitarne.

Posiadamy atestowane wyposażenie i pomoce dydaktyczne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Wspieramy rozwój intelektualno- psychiczny dzieci oraz uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Prowadzimy ciekawe zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, religii, tańca, tenisa, plastyki, gimnastyki korekcyjnej oraz warsztaty teatralne. Jesteśmy otwarci na sugestie rodziców odnośnie prowadzenia naszej placówki. Obiekt jest czynny w godzinach 6:00 -20:00. Zapraszamy.

04 Września, 2016

Magdalena

Jestem bardzo zadowolona z pracy przedszkola. Mój starszy syn chodził tam od 2 do 6rż i poszedł do szkoły doskonale przygotowany do nowej rzeczywistości ( brawa dla pani Ali) . Młodszy jest teraz w starszakach ( do przedszkola poszedł jak miał 2 lata) i rewelacyjnie się rozwija, ciągle nabywa nowych umiejętności. W przedszkolu jest dużo kreatywnych zajęć, ale jest też czas na zabawę, co też jest ważne dla rozwoju dziecka. Dzieci uczą się relacji w grupie i koleżeństwa, zachowania przy stole i w miejscach publicznych ( kino,teatr,zoo, na wycieczkach). Przedszkole jest dużym wsparciem dla zapracowanych rodziców : godziny pracy przedszkola, czynne w tzw długie weekendy- jeśli są chętni, czynne w ferie i wakacje.

02 Września, 2016

Justyna

córka dołączyła w wieku 2.5 lat i od razu się zaklimatyzowala. Grupy są nieduże co daje dziecku lepsze relacje z kolegami i większą uwagę opiekuna.
dzięki przedszkolu jesteśmy na właściwej drodze rozwinięciu mowy córki- to tu zwrócono naszą uwagę na możliwości wsparcia jej rozwoju. ceny są rozsądne a godziny elastyczne co jest ogromnym obciążeniem przy niemowlęciu w domu. miejsce jest czyste i odpowiednio wyposażone. córka wyniosła w ciągu tych kilku miesięcy wiele dobrych nawyków. polecam

Justyna

córkę zapisałam kiedy miala 2,5 roku i od pierwszego dnia się zaadaptowala :) dzięki przedszkolu pokierowalam właściwie prowadzenie logopedyczne córki. córeczka nauczyła się samodzielnie jeść i nabrała kilku dobrych nawyków. co ważne grupy są małe i dzieci się lubią:)

31 Sierpnia, 2016

Wspaniałe przedszkole,rodzinna domowa atmosfera,wiele atrakcji dla dzieci.Kadra cudowna.

Iza

Dorota

Miarą opinii dla mnie jako mamy jest stopień radości z jaką mój syn biegł do swojego przedszola z uśmiechem na buzi. Teraz bardzo dobrze przygotowany idzie do pierwszej klasy.
Ciocie ogromnie angażują się w swoją pracę realizując niezwykle bogaty program dydaktyczny, jednocześnie urozmaicając go pomysłowymi zajęciami i zabawami. Potrafią także dostrzec indywidualne potrzeby każdego dziecka.
Polecam wszystkim zatroskanym o swoją pociechę rodzicom prywatne przedszkole im. Papy Smerfa . Naprawdę warto zapisać tu maluszka. Dodam, że synek zaczął tu chodzić gdy miał niespełna 2 latka.
W przedszkolu panuje miła atmosfera, dzieci mają bardzo dobrą opiekę. Panie są miłe i potrafią poświęcić czas każdemu dziecku. Cenię sobie również bardzo dobry i bezpośredni kontakt z dyrekcją przedszkola i osobami pracującymi z dzieckiem. Dziękujemy za wspólny czas! :)

4.2 5.0 5 5 Jestem bardzo zadowolona z pracy przedszkola. Mój starszy syn chodził tam od 2 do 6rż i poszedł do szkoły doskonale przygotowany do nowej rzeczywistości ( brawa dla pani Ali)