Prywatne Przedszkole Montessori Nostri Bimbi

Nasza placówka już od wielu lat spełnia wymagania i potrzeby rodziców w dziedzinie profesjonalnej opieki nad ich pociechami.

Najważniejsze jest dla nas szczęście i dobro dzieci.

Nasz obiekt spełnia surowe wymagania unijne, budowlane i sanitarne.

Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy czuły się u nas bezpieczne, kochane i wyjątkowe, dlatego poświęcamy im maksimum czasu i uwagi.

Nad bezpieczeństwem i wszechstronnym rozwojem naszych wychowanków czuwa doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogów.

Nasza placówka realizuje Program Nauczania i Wychowania Przedszkolnego określonego przez MEN.

Opieramy się na metodach pedagogicznych Marii Montessori.

Oferujemy profesjonalną opiekę przedszkolną dla dzieci z autyzmem wykorzystując nowatorskie i skuteczne metody pracy np. Dogoterapia, terapia integracji sensorycznej, model teach, program aktywności Knillów itd.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców prowadzimy szkołę języka angielskiego dla naszych podopiecznych oraz ciekawe bloki zajęć tematycznych dla malców z zewnątrz.

Staramy się rozwijać pasje dzieci oraz uczyć poprzez zabawę.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

Mamy jeszcze 15 wolnych miejsc!

Prowadzimy również mini- przedszkole dla 2, 5 – latków , gdzie uczymy dzieci samodzielności oraz przygotowujemy je do edukacji przedszkolnej ( pobyt w godzinach 8: 00- 13: 00 to koszt 100 zł/msc).

Nasze przedszkole jest czynne w godzinach 7:00-17:00.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu 50% na pierwsze dwa miesiące pobytu dziecka w przedszkolu.

Zapisy trwają do końca września.