Prywatne Przedszkole Skrzaty

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie wszystkie dzieci czują się kochane i bezpieczne.

Zatrudniamy wyspecjalizowanych i doświadczonych pedagogów, którzy do potrzeb każdego malca podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a rodzice obdarzyli nas zaufaniem.

Organizujemy ciekawe zajęcia jazdy konnej, pływania, angielskiego, gastronomii i plastyki.

Współpracujemy z logopedą. Jesteśmy otwarci na sugestie rodziców, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych wychowanków.

Jesteśmy przedszkolem o profilu sportowym i kładziemy duży nacisk na rozwój fizyczny i ruchowy naszych podopiecznych.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie w ramach własnej kuchni, z możliwością dopasowania diety dla dzieci alergicznych.

Rodzice mogą też dostarczać pożywienie na własną rękę.

Przyjmujemy maluchy w wieku od 3 do 5 lat.

Mamy jeszcze 20 miejsc wolnych.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00- 17:00.

godz: 7:00- 17:00