Prywatny Mini Żłobek Wesoła Kraina Martyna Gładczak

Nasza placówka pełni profesjonalną i kompleksową opiekę nad dziećmi w wieku do 3 lat. Obiekt spełnia surowe normy budowlano- sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie i materiały dydaktyczne. Panuje tu rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane i bezpieczne. Wspieramy indywidualny rozwój maluchów oraz uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach. Prowadzimy lekcje języka angielskiego i zajęcia ogólnorozwojowe. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście dzieci. Placówka jest czynna w godzinach 5:30- 18:30. Zapraszamy Państwa do współpracy.