Prywatny Punkt Przedszkolny Bajeczna Kraina Barbara Niemiec

Nasz Punkt Przedszkolny zapewnia kompleksową i profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 5 lat.

Wykwalifikowane opiekunki do potrzeb wychowanków podchodzą z zaangażowaniem, indywidualnie i serdecznie czuwając nad ich bezpieczeństwem przez cały czas ich pobytu w placówce.

Rekomendacje rodziców potwierdzają, że swoje obowiązki wykonujemy na wysokim poziomie.

Do dyspozycji maluchów pozostawmy komfortowe sale dopasowane do ich potrzeb. Prowadzimy zajęcia muzyczne, rytmiki, tańca, manualne i logopedyczne.

Dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania pośród rówieśników i uczyć się poprzez zabawę.

Zapewniany wyżywienie. Maluchy dwa razy dziennie przebywają na świeżym powietrzu, co sprzyja ich aktywności ruchowej.

Placówka jest czynna od 7:00 do 17:00.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00- 22:00.

7:00-17:00 -soboty ustalane indywidualnie

ul. Władysława Jagiełły 26