Prywatny Żłobek Mali Zdobywcy Natalia Olejnik

Nasz Żłobek jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera , a nasi wychowankowie czują się kochani i potrzebni. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Wspieramy indywidualny rozwój maluchów i ich zainteresowań oraz pasji. Obiekt spełnia surowe normy i wymagania sanitarno- budowlane. Dzieci do dyspozycji mają dwie bawialnie, sypialnię, toaletę oraz kącik plastyczno- techniczny. Wyposażenie placówki posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa. Zapewniamy wyżywienie w postaci śniadania i podwieczorku. Gwarantujemy małe grupy- na troje dzieci przypada jedna opiekunka.

Organizujemy ciekawe zabaw dydaktyczne i wychowawcze, prowadzimy ćwiczenia gimnastyczne, muzyczne, logopedyczne, rytmiczne, taneczne, plastyczne, techniczne i językowe . Najważniejsze są dla nas dobro i szczęście naszych podopiecznych. Uczymy je samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu w wysokości 10% na pobyt dziecka w placówce dla pierwszych trzech rodziców. Zapraszamy.

08 Kwietnia, 2016

Mati

Mój syn uczęszczał do tej placówki.Atmosfera naprawdę bardzo sympatyczna,Panie opiekunki z odpowiednim podejściem do dzieci.Pani kierownik również bardzo życiowa i empatyczna.Syn chętnie chodził i zawsze był zadowolony,zaczął więcej mówić. I to jest konkret.Ściany może nie ze złota,ale napewno schludnie!

5.0 5.0 1 1 Mój syn uczęszczał do tej placówki.Atmosfera naprawdę bardzo sympatyczna,Panie opiekunki z odpowiednim podejściem do dzieci.Pani kierownik również bardzo życiowa i empatyc