Przedszkola Niepubliczne Stonoga

Przedszkole STONOGA to miejsce wyjątkowe, gdzie wszystkie dzieci czują się kochane i potrzebne.

W placówce pracują jedynie doświadczeni pedagodzy, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro maluchów.

Zapewniamy wszechstronny rozwój przedszkolaków, którzy biorą udział w zajęciach języka angielskiego, rytmiki, plastyki, korektywy, matematyki, teatru oraz glottodydaktyki.

Poza czesnym prowadzimy zajęcia ceramiki, baletu, zumby i jogi.

Zapraszamy dzieci od 3 do 5 roku życia.

Prowadzimy również cieszący się zaufaniem i uznaniem żłobek, gdzie przyjmujemy maluchy w wieku od 7 miesiąca do 3 roku życia.

Dzieci biorą udział w zajęciach plastycznych, ruchowych i ogólnorozwojowych.

Do potrzeb maluchów podchodzimy elastycznie i z zaangażowaniem ułatwiając ich adaptację. Dysponujemy własnym ogrodem i placem zabaw, gdzie dzieci spędzają czas wolny na świeżym powietrzu.

Zapewniamy opiekę logopedy.

W placówce przygotowujemy również śniadania i kolacje, obiady i podwieczorek dostarcza zaś zaufany catering.

Istnieje możliwość dostosowanie diety do dzieci z problemami żywieniowymi.

Placówka jest czynna w godzinach 6:30-18:00. Zapraszamy.

godziny otwarcia: 6:30- 18:00