Przedszkole Akademia Malucha

Akademia Malucha pełni profesjonalną i troskliwą opiekę nad dziećmi. Zapewniamy miłą atmosferę, dobre warunki rozwojowe oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego z maluchów. W naszej placówce zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów. Przywiązujemy uwagę do dynamicznego rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i społecznego każdego z dzieci. Placówka spełnia normy budowlano- sanitarne. Do dyspozycji maluchów oddajemy kolorowe i bezpieczne sale, atestowane wyposażenie i materiały dydaktyczne. Prowadzimy zajęcia rytmiczne, muzyczne, językowe, ruchowe, kulinarne i konstrukcyjne.

Uczymy poprzez zabawę. Zajęcia wpływają na rozwój kreatywności i wyobraźni dzieci. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście każdego z wychowanków. Placówka cieszy się zaufaniem Rodziców, co potwierdzają pozytywne rekomendacje i referencje. Przedszkole jest czynne w godzinach 6:30- 17:30. Na hasło polecaneprzedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu na nasze usługi. Zapraszamy Państwa do współpracy.