Przedszkole Bajkowa Kraina

Nasze przedszkole pełni opiekę nad dziećmi w wieku do lat 6. W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a do potrzeb każdego malucha podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Obiekt spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Wspieramy indywidualny rozwój zainteresowań i kreatywności dzieci.

Maluchy uczone są samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji. Organizujemy ciekawe zajęcia dydaktyczne takie jak gimnastyka, język angielski czy rytmika. Zapewniamy wyżywienie dostosowane do potrzeb dzieci. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i zadowoleniem rodziców, co potwierdzają liczne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.