Przedszkole Casper

Przedszkole Casper

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym. Zapewniamy rodzinną atmosferę, indywidualne podejście do potrzeb dzieci oraz profesjonalną i troskliwą opiekę. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne. Zatrudniamy doświadczonych pedagogów z wysokimi kwalifikacjami. Prowadzimy zajęcia wpływające na rozwój psychiczny, emocjonalny, fizyczny i intelektualny dzieci.

Uczymy je samodzielności, odpowiedzialności oraz szacunku względem siebie. Prowadzimy zajęcia rytmiczne, logopedyczne, krawieckie, taneczne i z języka angielskiego. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia placówki. Posiadamy wiele pozytywnych rekomendacji. Nasze przedszkole jest czynne w godzinach 6:30- 17:00. Zapraszamy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
19 Lipca, 2017

Doskonały rozwój mojego dziecka obserwuję właśnie dzięki temu, że chodzi do wyspecjalizowanego przedszkola. Mój syn obdarzony jest niesamowit

Gośka 

Doskonały rozwój mojego dziecka obserwuję właśnie dzięki temu, że chodzi do wyspecjalizowanego przedszkola. Mój syn obdarzony jest niesamowitą opieką, mimo iż sprawia nie raz problemy. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w jego wychowanie.

5.0 5.0 1 1 Doskonały rozwój mojego dziecka obserwuję właśnie dzięki temu, że chodzi do wyspecjalizowanego przedszkola. Mój syn obdarzony jest niesamowitą opieką, mimo iż sprawia ni

Kontakt

ul. Cicha 6
21-100 Lubartów
lubelskie

Telefon: 513-727-291
www.przedszkolecasper.com

Dodatkowe adresy:


Ul. Staszica 15
21-010 Łęczna

Wola Skromowska 55
21-150 Kock

Lokalizacja

Rodzaj placówki