Przedszkole Dwujęzyczne Goodstart

Bogate doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, wysokie kwalifikacje oraz przede wszystkim miłość do maluchów zmotywowały mnie do założenia dwujęzycznego przedszkola GOODSTART. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Przedszkole pełni kompleksową i profesjonalną opiekę nad wychowankami w godzinach 7:00- 18:00. Obiekt spełnia surowe normy sanitarne i unijne a kolorowe sale sprzyjają nauce i zabawie. W ramach czesnego prowadzimy zajęcia edukacyjne przewidziane przez MEN, zajęcia języka angielskiego podczas pobytu maluchów w przedszkolu, naukę matematyki i czytania, zajęcia muzyczne, plastyczne oraz rytmiczne.

Zapewniamy wyżywienie w postaci zdrowych i zbilansowanych posiłków. Współpracujemy z logopedą, rehabilitantem oraz psychologiem. Planujemy wzbogacenie oferty programowej o naukę pływania, naukę języka hiszpańskiego oraz indywidualne zajęcia z logopedą. Posiadamy autorski program nauczania. Nad bezpieczeństwem oraz wszechstronnym rozwojem dzieci czuwają doświadczone opiekunki. Każde dziecko ma prawo do bezpłatnych zajęć adaptacyjnych. Mamy jeszcze 10 miejsc wolnych! Zapraszamy!