Przedszkole Gumiś

Przedszkole “GUMIŚ” to przedszkole integracyjne dostosowane do przyjęcia dzieci niepełnosprawnych.
Atutem tej placówki jest to, że zajęcia dodatkowe, wyżywienie, spotkania z ciekawymi gośćmi, opieka specjalistów,dodatkowe atrakcje są w cenie niskiego czesnego.
Godziny otwarcia 7.00-18.00.
Budynek przedszkolny poprzedza piękny,duży trawiasty plac zabaw.
Proponujemy opiekę całodzienną lub na godziny.
Gwarantujemy dobrą i przyjazną atmosferę
Zapraszamy dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.
TEGO JESZCZE NIE BYŁO.

W przedszkolu utworzona jest grupa żłobkowa i przedszkolna ” ANIOŁEK”.
Jest to grupa wychowania dzieci w duchu religii katolickiej pod fachowym okiem mgr teologii pani Agnieszki Świstak miejscowej katechetki i organistki.
Jeżeli nie jest ci obojętne kto bierze udział w rozwoju ducha twojego dziecka to koniecznie daj je pod sprawdzoną i pewną opiekę.
Panuje tu iście anielska atmosfera i pracuje tu oczywiści anielska kadra.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 2 do 4 lat w godzinach od 7.00 do 17.00.

11 Grudnia, 2013

Anna Warchoł-Jakubowska

Serdecznie polecamy - domowa atmosfera, małe grupy, w których zapewnione jest indywidualne podejście do dziecka. Dzieciaczki super się tu czują - nie było problemu z aklimatyzacją - i bardzo, bardzo rozwijają!!

5.0 5.0 1 1 Serdecznie polecamy - domowa atmosfera, małe grupy, w których zapewnione jest indywidualne podejście do dziecka. Dzieciaczki super się tu czują - nie było problemu z aklimaty

ul. Szafarzy 22
mazowieckie