Przedszkole Hakuna Matata

Naszym mottem jest „Hakuna Matata”, czyli „nie martw się”. Czyż nie o takie właśnie dzieciństwo zabiegamy dla naszych dzieci? Radosne, bezpieczne, pełne ciepła i zabawy, a jednocześnie stymulujące rozwój emocjonalny, intelektualny i fizyczny w tym najważniejszym okresie życia.

Nasze przedszkole pełni kompleksową i profesjonalną opiekę nad dziećmi. Zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę, indywidualne podejście do potrzeb maluchów oraz wsparcie rozwoju intelektualnego, fizycznego i emocjonalnego. Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowany personel z bogatym doświadczeniem pedagogicznym. Do dyspozycji dzieci oddajemy bezpieczny budynek spełniający normy budowlano- sanitarne oraz atestowane pomoce dydaktyczne. Jesteśmy placówką o profilu językowym.

- W przedszkolu są małe grupy do 15 osób
- Dzieci uczone są metodą LEGO EDUCATION

Zatrudniamy lektora, dzięki czemu dzieci mają na co dzień styczność z językiem angielskim lub niemieckim. Prowadzimy także zajęcia rytmiczne, ceramiczne i fizyczne. Zajęcia są prowadzone w małych grupach. Zapewniamy wyżywienie w ramach współpracy ze sprawdzonym cateringiem. Najważniejsze jest dla nas dobro każdego z wychowanków. Oferujemy także opiekę wakacyjną. Placówka jest czynna w godzinach 7:00- 17:00. Zapraszamy.