Przedszkole i Centrum Zabaw dla Dzieci INNA BAJKA

W naszym przedszkolu odbywają się różnorodne zajęcia realizowane poza programem zajęć edukacyjnych. W tym roku szkolnym nasze przedszkole odwiedził leśniczy i górnik. Przewidujemy również spotkania z pielęgniarką, fryzjerką, kucharką oraz krawcową. Obchodziliśmy również dzień postaci z bajek oraz mikołajki. Przed nami jeszcze wiele innych przewidzianych na ten rok atrakcji, między innymi:

- Jasełka,

- Dzień babci i Dziadka,

- Bal karnawałowy- wycieczka do miejskiej biblioteki publicznej,

- spotkanie ze strażą pożarnej,

Przy sprzyjających okolicznościach planowana jest wycieczka do teatru z okazji światowego dnia teatru jak również przy sprzyjających warunkach atmosferycznych planowana jest wycieczka do pobliskiej leśniczówki w celu zapoznania dzieci z otaczającymi nas lasami.

W tym roku, tak jak i w poprzednim prowadzona będzie akcja pt.: “Bawimy się bez zabawek”.

W naszym przedszkolu organizowane są również Dni Otwarte dla rodziców:

- zimą – zajęcia związane z tradycjami Bożonarodzeniowymi,

- wiosną -  zajęcia związane z porą roku oraz zwyczajami Wielkanocnymi.

Zajęcia otwarte stanowią istotny element pracy naszego przedszkola. Podstawowym ich zadaniem jest integrowanie rodziców i dzieci podczas wspólnie wykonywanych prac. Rodzice mogą również poznać w jaki sposób w przedszkolu prowadzone są zajęcia przez nauczycieli. Takie zajęcia dają możliwość jeszcze lepszego wzajemnego poznania się zarówno rodziców z dziećmi jak i rodziców z nauczycielami.

7.00 do 16.00 (z możliwością dopasowania godzin pobytu dziecka indywidualnie)

20 Lutego, 2015

Karolina

Nie polecam tego przedszkola. W przedszkolu pracują tylko dwie Panie, rano i po południu jest jedna pani... co jest nieodpowiedzialne i jest dużym minusem. W przedszkolu nie ma zajęć dodoatkowych np muzyki, platyki, w prywatnych przedszkolach j. angielski jest minimum 3 razy w tygodniu. W ofercie przedszkola jest rytmika oraz gimnastyka korekcyjna -której nie ma a rodzice płacą za to! Ubogie grono pedagogiczne.Brak wycieczek, dzieci nie biorą udziału w konkursach! porażka!!

06 Lutego, 2015

W tej bawilandi jest mało zabawek. Cena 10 zł za godiznę za tak małą konstrukcje jest zbyt duża. Brak zajęć dodatkowych. bawilandia nie orga

Admin

Brak zajęć dodatkowych. bawilandia nie organizuje np mikołajków, dnia dziecka chcieliśmy kiedyś przyjść pobawić się w bawialni i od pewnego czasu jest zamknieta, jak dla mnie beznadzieje i bez rewelacji.

05 Lutego, 2015

Magda

Moje dziecko dostało ostatno zaproszenie na urodziny na którym pisało z tyłu że jest dużo zajęć dodatkowych. Nie prawda ta Bawilandi nie ma żadnych zajęć dodatkowych. Byliśmy kilka razy w tej Bawialni lecz wiekszość razy była ona zamknieta,pracuje tam chyba tylko jedna pani, bo zawsze jak byliśmy to zawsze ta sama pani była, wiec jak jej nie ma to jest zamkniete. poza tym ceny są za duże w tygodniu w bajoko płacę 6 zł i bawilandia zawsze jest czynna. PORAŻKA, NIE POLECAM!!!

31 Stycznia, 2015

Nie jestem zbytnio zadowolona z bawilandi ponieważ nawiadomo jak jest czynna.Brak zajęć dodatkowych : tańce, angielski oraz balet.Wole Bajoko w

Gość

Nie jestem zbytnio zadowolona z bawilandi ponieważ nawiadomo jak jest czynna.
Brak zajęć dodatkowych : tańce, angielski oraz balet.Wole Bajoko w Dąbrowie Górniczej

Anna

My organizowaliśmy urodziny w styczniu. PLus zato że wreszcie są nowe zabawki.Również byłam zadowolona z prowadzenia zabaw przez panią animatorkę.

MINUSIK za to że nie ma już j. angielskie prowadzonego przez panią Sonie oraz tańców prowadzonych przez panią Katarzynę . Moje dziecko uwielbiało te zajęcia. Panie są super, i mają super podejście do dzieci. Proszę o wprowadzenie tych zajęć ;) Pozdrawiamy

Patrycja

Ostatnio organizowaliśmy w tej bawialni urodzinki. Plus za to że jest dużo różnych smakołyków dla dzieci. W badwilandi jest bardzo czysto, podoba mi się że na konstrukcji jest mało kurzu, co rzadko się zdarza w bawilandiach. Bardzo miła i uśmiechnieta pani animatorka, super prowadziła zabawy, zawsze usmiechnięta. Moje dziecko bardzo lubi ta panią.

Mama Juli

Moja Julia też chodziła na zajęcia z j. angielskiego, nie uczyła się wcześniej angielskiego. Kiedy poszła do I klasy Pani bardzo chwialiła moją córcię. Wszystkiego nauczyła się na zajęciach z panią Sonią, podoba mi się to ze Pani prowadzi je w formie zabawy, i zawsze na koniec zajęć dostawały nagrode. . Chodizliśmy tez na taniec, i zajęcia również były ciekawe. Pani Kasia super je prowadziła. Moja Julia czekała na zajęcia z niecierpliwoścą Obie Panie mają super podejście do dzieci ;) Organizowaliśmy również urodziny, fajna kolorowa sala, i super zabawy urodzinowe.

17 Stycznia, 2015

Kamila

Moja Julia chodziła na zajęcia z j.angielskiego Pani Sonia ma super podejście do dzieci i bardzo ciekawie prowadzi zajęcia.Julia zawsze czekała na zajęcia z angielskiego , chodziła wcześniej do szkoły językowej i niezabardzo chciała chodzić dlatego zmieniłam na Inną Bajkę co było dobrą decyzją. Animacje urodzinowe naprawdę godne polecenia.

15 Grudnia, 2014

Magdalena

Ja również polecam Inną bajkę i oganizacje urodzin, fajna Pani animatorka. Również chodziliśmy na zajęcia z języka angielskiego i bardzo bardzo polecam! Efekty z zajęć zauważyła również nauczycielka mojego dziecka z państwowego przedszkola. POLECAM

13 Grudnia, 2014

Admin

Jeśli chodzi o przedszkole to kadra pedagogiczna na wysokim poziomie, lecz jak dla mnie mało zabawek jak na prywatne przedszkole. Panie w przedszkolu prowadzą ciekawe zajecia. Moje dziecko bardzo lubi zajecia z języka angielskiego dużo opowiada o nich.

4.2 5.0 12 12 Nie polecam tego przedszkola. W przedszkolu pracują tylko dwie Panie, rano i po południu jest jedna pani... co jest nieodpowiedzialne i jest dużym minusem. W przedszkolu nie ma
Strona: