Przedszkole I Klub Malucha Dzieci Świata

Nasza placówka to miejsce bezpieczne i wyjątkowe, gdzie panuje miła atmosfera, a maluchy czują kochane i rozumiane. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie, wspierają je w rozwoju intelektualnym i psychicznym oraz przygotują do dalszej edukacji szkolnej. Placówka spełnia surowe normy budowlane i sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych maluchów. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne: język angielski, zajęcia sportowe, lekcje tańca, logorytmikę, szermierkę, warsztaty plastyczne i lekcje pływania. Dzieci spędzają także czas na wolnym powietrzu. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia przedszkola. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje.