Przedszkole I Żłobek Baja Patataja

Nasze Przedszkole i Żłobek powstały z myślą o dzieciach i ich rodzicach, którzy pragną zapewnić swoim pociechom bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę. Nasza placówka darzona jest sympatią i zaufaniem, czego dowodem są liczne rekomendacje i referencje. Dbamy o wszechstronny rozwój dzieci pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów o wykształceniu pedagogicznym. Maluchy biorą udział w zajęciach dogoterapii, języka angielskiego i migowego, karate, tenisa oraz plastyki. Zapewniamy opiekę lekarza logopedy i psychologa. Dostarczamy odpowiednio zbilansowane posiłki dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci. Posiadamy miejsca wolne! Najważniejsze jest dla nas dobro i zadowolenie naszych wychowanków, dlatego do ich potrzeb podchodzimy indywidualnie tak, by czuły się w naszej placówce niemal tak dobrze jak w domu rodzinnym. Zapraszamy.

07 Maja, 2013

Kasia

Przedszkole jest fantastyczne. Chodzi do niego już moje drugie dziecko. Nawet przez chwilę nie wahałam się, aby oddać mojego drugiego, rocznego synka do żłobka. Atmosfera w przedszkolu rzeczywiście rodzinna. Znamy się między sobą i spotykamy również poza przedszkolem. Panie pracujące wymagające i oddane dzieciom, co ważne odkąd chodzi moje starsze dziecko Panie są te same, a to bardzo ważne. Zajęć jest dużo, co widać po rozwoju mojego dziecka i coraz to nowych zainteresowaniach. Ja gorąco polecam. Kasia

5.0 5.0 1 1 Przedszkole jest fantastyczne. Chodzi do niego już moje drugie dziecko. Nawet przez chwilę nie wahałam się, aby oddać mojego drugiego, rocznego synka do żłobka. Atmosfera w