Przedszkole i żłobek Little Antbee

Celem naszego przedszkola jest zapewnienie maluchom wszechstronnego rozwoju, bezpieczeństwa i zrozumienia tak, by czuły się u nas niemal tak jak w domu rodzinnym. Zapewniamy opiekę dzieciom w wieku od 2, 5 do 6 lat. Prowadzimy także żłobek, gdzie zajmujemy się profesjonalnie i przede wszystkim z troską i sercem dziećmi od 5 miesiąca do 2, 5 roku życia.

Kolorowe sale i bezpieczne wnętrze budynku sprzyja rozwijaniu zainteresowań i wyobraźni naszych wychowanków. Nad dziećmi czuwają doświadczone i wykwalifikowane opiekunki. Kładziemy nacisk na harmonijny rozwój osobowości dzieci pod względem intelektualnym, społecznym, twórczym i fizycznym. Maluchy w ramach czesnego uczestniczą w zajęciach języka angielskiego, rytmiki, tańca, gimnastyki korekcyjnej i religii.

Maluchy pozostają pod stałą opiekę logopedy i psychologa. Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach dodatkowych (poza czesnym) takich jak: joga czy karate. Zapewniamy wyżywienie dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnych wymagań dietetycznych. Placówka jest czynna od 6: 00 do 18:00.

Zapraszamy.