Przedszkole I Żłobek Maluchowo

Nasza placówka oferuje profesjonalną i troskliwą opiekę nad dziećmi. Prowadzimy żłobek i przedszkole w Kutnie, które cieszą się zaufaniem Rodziców i Opiekunów. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne, jest pozbawiony barier architektonicznych oraz posiada atestowane wyposażenie. Dobro i szczęście każdego z dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Naszym celem jest wsparcie indywidualnego rozwoju intelektualnego, psychicznego i fizycznego dzieci.

Uczymy poprzez zabawę przygotowując jednocześnie dzieci do dalszej edukacji szkolnej. Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, plastyki, sportu i muzyki. Współpracujemy z psychologiem, pielęgniarką i z logopedą. Placówka jest wyposażona w monitoring, do którego dostęp mają także Rodzice. Do dyspozycji maluchów oddajemy bezpieczny plac zabaw. Nasze usługi cieszą się zaufaniem, czego potwierdzeniem są pozytywne rekomendacje. Zapraszamy.