Przedszkole im. Bł. Edmunda Bojanowskiego

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie każde dziecko czuje się niemal tak dobrze, jak w domu rodzinnym.

Zapewniamy opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą z zaangażowaniem i w sposób indywidualny.

W placówce realizujemy podstawę programową MEN, prowadzimy zajęcia plastyczne, ogólnorozwojowe, muzyczne i religijne.

Dzieci mogą brać również udział w zajęciach języka angielskiego i niemieckiego, rytmiki oraz w zajęciach z logopedą.

Zapewniamy opiekę pielęgniarki i psychologa.

Na terenie placówki znajduje się bezpieczny plac zabaw.

Przedszkole jest monitorowane, dzięki czemu rodzice mogą online ocenić, co w danym momencie robi ich pociecha. Zapewniamy wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem. Istnieje możliwość dopasowania diety do indywidualnych potrzeb dzieci.

Mamy jeszcze 10 wolnych miejsc we wszystkich grupach wiekowych.

Godziny otwarcia placówki to 6:00- 18:00. Opłata miesięczna wynosi 250 zł (9h dziennie) + 10 zł dzienna stawka żywieniowa.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu. Zapraszamy.

Godziny otwarcia: 6:00-18:00