Przedszkole Kid’s Academy Oliwia Skoczylas

Jesteśmy Nowymi Właścicielami placówki. Budynek  po kapitalnym remoncie. Nowa nazwa Firmy.

Nasza placówka jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dobro maluchów jest najważniejsze. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Wspieramy indywidualny rozwój intelektualny, emocjonalny i psychiczny wychowanków, uczymy je samodzielności oraz przygotowujemy do dalszej edukacji szkolnej. Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne, języka angielskiego, matematyki, gry w szachy, rytmiki i warsztaty plastyczne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i uznaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia placówki. Zapraszamy Państwa do współpracy.