Przedszkole Małe Zuchy

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym.

Panuje tu miła, rodzinna atmosfera, a nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni i odpowiedzialni opiekunowie z wykształceniem pedagogicznym.

Uczymy maluchy samodzielności, zasad współżycia społecznego, szacunku względem siebie oraz odpowiedzialności i tolerancji.

Ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe, takie jak język angielski, rytmika, muzyka, taniec i korektywa rozwijają zainteresowania i pasje maluchów.

Zajęcia są prowadzone w cenie czesnego.

Do dyspozycji dzieci oddajemy duży, nowoczesny budynek, kolorowe sale oraz plac zabaw.

Przedszkole jest położone w dogodnej, bezpiecznej okolicy.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie- także dla dzieci z alergiami.

Przyjmujemy maluchy w wieku od 2, 5 do 5 roku życia.

Mamy jeszcze 12 miejsc wolnych! Rodzice darzą naszą placówkę ogromnym zaufaniem, czego dowodem są liczne rekomendacje i pozytywne referencje.

Przedszkole jest czynne w godzinach 5:00- 19:00.

Dla każdego rodzica przygotowaliśmy rabat 5% na czesne do pobrania z www.bonyikuponyrabatowe.pl

06 Maja, 2014

Anna

Super przedszkole moja córcia tam uczęszcza
ona i my jesteśmy zadowolone.
Ciocie są pełne zapału do pracy .
polecam

5.0 5.0 1 1 Super przedszkole moja córcia tam uczęszcza ona i my jesteśmy zadowolone.Ciocie są pełne zapału do pracy .polecam