Przedszkole Na Słonecznym Wzgórzu

Nasze Przedszkole stwarza idealne warunki rozwoju maluchom od pierwszego do piątego roku życia.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczone i wykwalifikowane opiekuni, które do potrzeb podopiecznych podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Zapewniamy również opiekę psychologa i logopedy.

Przyjmujemy dzieci z alergią i na dietach.

Maluchy uczestniczą w ciekawych zajęciach takich jak:

- język angielski,

- rytmika,

- taniec,

- ceramika,

- zajęcia manualne i plastyczne,

- zajęcia relaksacyjne,

- bajkoterapia.

Dzieci w naszym przedszkolu czują się jak w domu.

Na terenie placówki znajduje się przestronny ogród z placem zabaw.

Przedszkole jest czynne od 7:00 do 18:00.

20 Maja, 2016

dasdasdfadsfsdf asdf f efwf

Fdsfds

dasdasdfadsfsdf asdf f efwf

19 Lutego, 2015

każdy moze wpisać co chce.. j

Anka

każdy moze wpisać co chce.. j

29 Czerwca, 2014

Niezłą reklamę pani Agnieszka sobie robi. Jak to przedszkole jest takie świetne to dlaczego zostaje zamkniete.

M.k

14 Stycznia, 2014

OLA

TO PRAWDA ,ŻE TO PRZEDSZKOLE JEST Z DOMOWĄ ATMOSFERĄ. PANI AGNIESZKA TO CUDOWNA KOBIETA Z WIELKIM SERCEM I KOCHA DZIECI.MOJE DZIECKO TAK CHODZIŁO I KAŻDEGO DNIA MIAŁO UŚMIECH NA BUZI.
POLEGAM GORĄCO PRZEDSZKOLE NA SŁONECZNYM WZGÓRZU

18 Lipca, 2013

Marzena

Polecam gorąco Słoneczne Wzgórze! Ciężko znaleźć w Krakowie drugie takie przedszkole z tak ciepłą i domową atmosferą. Aż ciepło na sercu mi się robi, gdy każdego ranka widzę jak mój synek wbiega szybko na górę i biegnie przytulić się do cioci.Zarówno my jak i nasz synek jesteśmy bardzo zadowoleni.

3.4 5.0 5 5 dasdasdfadsfsdf asdf f efwf