Przedszkole Niepubliczne Bajeczka Bożena Łazarek

Przedszkole BAJECZKA jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie każde dziecko bez wyjątku czuje się kochane i bezpieczne.

Staramy się stworzyć maluchom pewnego rodzaju drugi dom rodzinny.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie, serdecznie i z zaangażowaniem.

Najważniejsze jest dla nas dobro Państwa pociech.

Wychowankowie uczestniczą w ciekawych zajęciach rytmiki, tańca, gimnastyki korekcyjnej, plastyki, języka angielskiego, religii oraz judo.

Organizujemy również zajęcia komputerowe i sportowe.

Dzieci są pod opieką logopedy.

Dysponujemy własnym zapleczem gastronomicznym, gdzie przygotowujemy zdrowe i zbilansowane posiłki dostosowane do wieku, potrzeb i diety maluchów.

Dbamy o wszechstronny rozwój kulturowy malców, dlatego dwa razy w miesiącu organizujemy teatrzyki tematyczne, a raz w miesiącu ciekawe koncerty.

Na miejscu prowadzimy konsultacje z psychologiem, które ułatwią rodzicom wychowywanie dzieci.

Placówka jest otwarta w godzinach 6:00-17:00.

Mamy jeszcze wolne miejsca w grupie 3- latków!

Zapraszamy.

Placówka otwarta od 6:00 do 17:00