Przedszkole Niepubliczne Bajkonet

Nasza placówka łączy w sobie przedszkole i żłobek. Mimo młodego stażu na rynku cieszymy się dobrą renomą i zaufaniem rodziców, którzy bez obaw posyłają do nas swoje pociechy. Gwarantujemy bezpieczeństwo, zrozumienie i indywidualne podejście do potrzeb każdego z wychowanków. Zatrudniamy doświadczony i kompetentny personel pedagogiczny. Uczymy maluchy samodzielności, odpowiedzialności oraz tolerancji przygotowując je jednocześnie do dalszej edukacji. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, gimnastyki korekcyjnej oraz zajęcia z logopedą.

Obiekt spełnia surowe normy unijne i sanitarne. Oferujemy całodzienne wyżywienie- także dla dzieci alergicznych. Najważniejsze jest dla nas szczęście i dobro każdego z wychowanków. Mamy jeszcze wolne miejsca w żłobku i w przedszkolu. Gwarantujemy okres adaptacyjny. Czesne w żłobku wynosi 500 zł dla dzieci z Głogowa i 600 zł dla maluchów z okolicznych miejscowości, zaś w przedszkolu obowiązuje jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 100 zł oraz czesne 490 zł miesięcznie. Zapraszamy.

09 Grudnia, 2015

Kasia

Polecam to przedszkole.
Panie przedszkolanki z sercem na dłoni podchodzą do każdego maluszka.
Życzę wszystkiego dobrego!
Pozdrawiamy
Asia z mamą :)

5.0 5.0 1 1 Polecam to przedszkole. Zwłaszcza za wspaniałą atmosferę, która tam panuje. Nowoczesne i pięknie wymalowane sale również są zaletą tego miejsca. Panie przedszkolanki