Przedszkole niepubliczne Baśniowy Świat

Nasze Przedszkole zapewnia kompleksową i profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 2, 5 do 5 roku życia. Placówka spełnia surowe normy budowlane i sanitarne, a jej wyposażenie posiada atesty bezpieczeństwa. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów i pedagogów, którzy do potrzeb każdego z wychowanków podchodzą z zaangażowaniem wspierając jednocześnie ich indywidualny rozwój fizyczny i psychospołeczny. Prowadzimy ciekawe zajęcia z języka angielskiego, tańca oraz ogólnorozwojowe. Dzieci uczestniczą w spotkaniach z logopedą i psychologiem, w warsztatach teatralnych oraz w nauce jazdy na nartach. Zapewniamy wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem.

Dostosowujemy się do potrzeb dietetycznych maluchów, a jadłospis ustalany jest przez doświadczonego dietetyka. Przedszkole jest przestronne, jasne i pozbawione jakichkolwiek barier architektonicznych. Każde z dzieci zapewnione ma bezpłatny , tygodniowy okres adaptacyjny. Pełnimy opiekę nad dziećmi od 7: 00 do 17:00. Czesne wynosi 395 zł miesięcznie +wyżywienie. Mamy jeszcze wolne miejsca- na rok 2013/2014 dysponujemy 10 miejscami, na rok 2014/2015 mamy 15 wolnych miejsc. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy 5% rabatu na pierwszy miesiąc pobytu dziecka! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od 7: 00 do 22:00.

29 Stycznia, 2014

Asia

Mój synek bardzo lubi swoje przedszkole, nie miał żadnych problemów z adaptacją nowego miejsca. Mimo, że bliżej mam do innych przedszkoli, nie zamieniłabym je na inne. Mój starszy syn chodził do innego, więc mam porównanie. Rodzinna atmosfera i nie wygórowana cena. Polecam
Ps. Pozdrawiam panią Ewę, Iwonkę, Irminkę i panią Maję ;)

5.0 5.0 1 1 Mój synek bardzo lubi swoje przedszkole, nie miał żadnych problemów z adaptacją nowego miejsca. Mimo, że bliżej mam do innych przedszkoli, nie zamieniłabym je na inne. Mój