Przedszkole Niepubliczne Bratek

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje rodzinna atmosfera, a szczęście i dobro dzieci jest traktowane priorytetowo. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie. Obiekt spełnia normy unijne i posiada atestowane wyposażenie. Prowadzimy zajęcia rytmiczne, językowe, plastyczne, muzyczne i gimnastyczne. Współpracujemy z logopedą. Zajęcia wpływają na rozwój psychiczny, fizyczny, intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci.

Uczymy maluchy samodzielności i tolerancji. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem. Przedszkole jest integracyjne. Przyjmujemy dzieci z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Placówka cieszy się zaufaniem Rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Obiekt jest czynny w godzinach 6:30- 17:30. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.