Przedszkole Niepubliczne Domowe Przedszkole

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje rodzinna atmosfera, a dzieci czują się rozumiane i kochane. Pełnimy opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 5 lat oraz dziećmi niepełnosprawnymi. Zatrudnimy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Wspieramy indywidualny rozwój psychiczny i intelektualny maluchów, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności oraz przygotowujemy do dalszej edukacji.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie, także dla dzieci z alergiami. Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe- muzykę, plastykę, rytmikę, języki obce i warsztaty artystyczne. Współpracujemy z logopedą Zapewniamy wiele atrakcji i ciekawych wydarzeń. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Jesteśmy otwarci na sugestie odnośnie prowadzenia naszego przedszkola. Czesne z wyżywieniem wynosi 350 zł miesięcznie. Zapraszamy Państwa do współpracy.