Przedszkole Niepubliczne Dzwoneczek

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła atmosfera, a dzieci czują się tak samo bezpiecznie, jak w domu rodzinnym. Nasi podopieczni uczeni są samodzielności, odpowiedzialności i szacunku względem siebie. Wspieramy indywidualny rozwój każdego z maluchów. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie. Placówka spełnia wszelkie standardy budowlano- sanitarne. Kolorowe wnętrza i pomoce dydaktyczne wspierają rozwój kreatywności i wyobraźni przedszkolaków.

Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne oparte na programie wychowania przedszkolnego zatwierdzonego przez MEN. Maluchy biorą aktywny udział w zajęciach plastyki, rytmiki, gimnastyki ogólnorozwojowej z elementami ruchu rozwijającego Weroniki Sherborn, zajęcia przyrodnicze oraz języka angielskiego (codziennie). Zapewniamy profilaktykę logopedyczną i pedagogiczną z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dzieci. Często organizujemy teatrzyki. Przygotowujemy zdrowe posiłki w ramach domowej kuchni. Do dyspozycji przedszkolaków oddajemy cztery sale dydaktyczne i łazienki. Nasza placówka cieszy się uznaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00- 17:30. Zapraszamy.

13 Lipca, 2015

Paulina

Najlepsze przedszkole jakie mogliśmy wymarzyć sobie dla naszej córeczki. Indywidualne podejście do każdego z dzieci, rodzinna atmosfera. Córka bardzo chętnie chodzi do przedszkola i wykazuje znaczne zmiany w swoim rozwoju (na plus). Przedszkole posiada własną kuchnię co było dla nas istotne przy wyborze placówki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru i dziękujemy za dobrą opiekę nad naszym dzieckiem.
Rodzice Tosi

5.0 5.0 1 1 Najlepsze przedszkole jakie mogliśmy wymarzyć sobie dla naszej córeczki. Indywidualne podejście do każdego z dzieci, rodzinna atmosfera. Córka bardzo chętnie chodzi do przed