Przedszkole Niepubliczne Edu-Bajkolandia

Nasze Przedszkole jest bezpieczną i godną polecenia placówką, czego dowodem są liczne rekomendacje rodziców oraz uśmiech na twarzach dzieci.

Do potrzeb maluchów podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, dokładając wszelkich starań, aby czuły się u nas tak dobrze jak we własnym domu rodzinnym.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie.

Maluchy uczestniczą w ciekawych zajęciach rytmiki, języka angielskiego, korektywy, w sztukach walki, w lekcjach tańca, w zajęciach teatralnych oraz biorą udział w spektaklach teatrzyku przyjezdnego.

Współpracujemy z psychologiem i logopedą.

Dysponujemy placem zabaw, nowoczesnymi salami oraz własnym zapleczem gastronomicznym, gdzie przygotowujemy zdrowe i zbilansowane posiłki dostosowane do potrzeb dzieci (skaza białkowa, dieta bezglutenowa).

Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00-18:00.

Zapraszamy!!!

Przedszkole czynne od 7:00-18:00

07 Września, 2016

Julia

Wspaniałe miejsce, bardzo ciepłe Panie, mnóstwo dobrego zdrowego jedzenia dla dzieci - bez limitów!, tam zawsze coś atrakcyjnego się dzieje dla dzieci. Polecam szczególnie dla mam, które nie odcięły jeszcze pępowiny ;-) - od września mają też żłobek.

24 Lipca, 2016

Gosia

Przedszkole jest super .Chodziło tam moje pierwsze dziecko i bez zastanawiacie się posłałem tam moja druga pociechę. Dzieci wracają szesliwe uśmiechnięte i nie mogą się doczekać następnego dnia. Panie bardzo dużo z dziećmi pracują i dają dzieciaki dużo ciepła. Polecam to przedszkole każdemu kto chce aby jego dziecko naprawdę bo szczęśliwe

25 Kwietnia, 2015

Jest super moje dziecko chętnie idzie do przedszkola . Jak by mogło to i w sobotę by chodziło.

Ela

5.0 5.0 3 3 Wspaniałe miejsce, bardzo ciepłe Panie, mnóstwo dobrego zdrowego jedzenia dla dzieci - bez limitów!, tam zawsze coś atrakcyjnego się dzieje dla dzieci. Polecam szczególnie d