Przedszkole Niepubliczne Fabryka Snów Elżbieta Banaszczuk-Barańska

Nasze Przedszkole jest miejscem, które cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców posyłających do nas swoje pociechy. Naszą misją jest szczęście każdego z dzieci, wspieranie indywidualnego rozwoju i zainteresowań naszych wychowanków oraz nauka odpowiedzialności i samodzielności.

Placówka jest miejscem bezpiecznym, pobawionym barier architektonicznych. Kolorowe wnętrze i materiały dydaktyczne rozwijają kreatywność i wyobraźnię przedszkolaków. Prowadzimy ciekawe zajęcia języka angielskiego (trzy razy w tygodniu), rytmiki, tańca towarzyskiego i plastyki. Współpracujemy z logopedą. Prowadzimy także zajęcia sportowe i ruchowe. Zapewniamy domową, smaczną kuchnię dostosowaną do indywidualnych potrzeb dzieci. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb każdego malucha podchodzą z zaangażowaniem i z serdecznością.

Dokładamy wszelkich starań, by dzieci czuły się w naszym przedszkolu tak samo dobrze, jak w domu rodzinnym. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rodziców wprowadziliśmy bezpłatny okres adaptacyjny. Przedszkole jest otwarte w godzinach 7:00-19:00. Na hasło REKOMENDOWANE FIRMY oferujemy darmowe wpisowe dla trzech pierwszych osób. Zapraszamy!